Follow @khasokhasmag

बझाङ्, बाजुरा, म्याग्दी, मुस्ताङ्ग, मनाङ्ग, धादिङ्ग , बाग्लुङ्ग र ताप्लेजुङ्गको मत गणना सकियो ( प्रदेश सभा र प्रतिनिधि सभाको मत परिणाम सहित )


प्रकाशित मिति : मंसिर २३, २०७४ शनिबार

काठमाडौ, २३ मंसिर ।  मंसिर १० गते र २१ गते भएको प्रदेश सभा र प्रतिनिधी सभाको निर्वाचनको मत परिणाम आउदै गर्दा यो समाचार तयार गर्दा सम्म ७ जिल्लामा मत गणना सकियो छ । सवै जिल्लाहरुमा बाम गठबन्धनले अत्याधिक मत सहित जित हात पारेको छ । मत गणना रहेको अन्य जिल्लामा समेत बाम गठबन्धन ८० स्थानमा अगाडी रहेको छ ।
जितेको जिल्ला र मत परिणाम यस प्रकार छ ।

 

क्र.सं एमाले बाट विजयी उम्मेदवारहरु जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
१ नन्द सिंह बुढा डोल्पा (६) क ५४९० बेगम सिंह ठकुरी १२१३
२ नरदेवी पुन म्याग्दी (४) ख १०८६८ अमलाल फगामी ७९९०
३ बलदेव रेग्मी बाजुरा (७) क ८९४० जनक गिरी ८३११
४ अर्जुन थापा बझाङ (७) क १७८६८ चन्द्रा थापा १३१९७
५ दल रावल हुम्ला (६) क ७१५८ थानबहादुर रोकाया १८११
६ पदमबहादुर रोकाया जुम्ला (६) ख १४५८ भिमनिधि हमाल ५२८०
७ प्रकाश शाह बाजुरा (६) ख १८१८६ पदम शाही १४९७७
८ करवीर शाही जाजरकोट (६) ख १५१८५ दिपक जंग शाह (कांग्रेस) १०३६०
९ अमिरबाबु गुरुङ ओखलढुंगा (१) क १८८०९ भिसेन दाहाल (कांग्रेस) ११९०६
१० राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे धादिङ १ (३) क २७३३२ मधुकुमार श्रेष्ठ (कांग्रेस) १३६४७
११ बलबहादुर साम्सोहाङ ताप्लेजुङ (१) क १५४१७ लीलादेवी बोखिम (कांग्रेस) १०९७४
१२ रामकुमार अधिकारी धादिङ २ (३) क २०३६३ रमेश धमला (कांग्रेस) १९०१५
१३ रँजेन्द्रप्रसाद पाण्डे धादिङ १ (३) क २७३३२ मधुकमार श्रेष्ठ १३६४७
१४ शेरुधन राई भोजपुर (१) ख २०३३४ गोविन्दबहादुर कार्की ७१०५
१५ कुर्मराज शाही कालिकोेट (६) क ११९३५ टेकराज शाही ४४८९
१६ इन्द्रलाल सापकोटा बाग्लुङ १ ख १७९१५ दिपेन्द्रबहादुर थापा ११९८९

नेकपा माओवादी
क्र.सं विजयी उम्मेदवार जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
१ इन्द्रधारा बिष्ट मुस्ताङ (४) क ११६७ छिरिङ धावा गुरुङ ६५७
२ तेजबहादुर ओली पूर्वी रुकुम (५) क ५४२७ दुतकुमार पुन कांगे्रस २१४४
३ पूर्णबहादुर घर्ती पूर्वी रुकुम ५) ख ५८१६ दत्तबहादुर बस्नेत ३१११
४ विनोद केसी म्याग्दी (४)क क १४७०४ भिमप्रसाद गौचन राप्रपा
५ रातो कामी रुकुम पश्चिम(६) क १६८१० कृष्णबहादुर रोकाय (कांग्रेस) ८५७७
६ जगत सिंखडा धादिङ–२ (३) ख १७६०५ डम्बर तामाङ, राप्रपा १५७७४
७ शालिकराम जमरकट्टेल धादिङ १ (३) ख २३३८१ प्रभातकिरण सुवेदी (कांग्रेस) १०४४५
८ गोपाल शर्मा पश्चिम रुकुम (६) ख १८६४० खड्ग डा“गी (कांग्रेस) ८१२७
९ वीरबहादुर शाही डोल्पा (६) ख ६४१४ सुरेशबहादुर शाही (कांग्रेस) २१०५
१० टंक आङबुहाङ ताप्लेजुङ (१) ख १२१९८ दीपेन्द्र सेन्दाङ (कांग्रेस) ७५८७
११ गणेशप्रसाद सिंह जाजरकोट (६) क १६९११ देवराज सिंह १२८७८
१२ महेन्द्रबहादुर शाही कालिकोट (६) ख १२१५३ कालीबहादुर सहकारी ९३४२
१३ शेरधन राई भोजपुर (१) ख २०३३४ गोविन्दबहादुर कार्की ७१०५
१४ चन्द्र बहादुर बुढा बाग्लुङ २ क १७४१५ मञ्जेश बम मल्ल ११५६४
15 टेकबहादुर खत्री क
16 प्रकाश घर्ती बाग्लुङ ११८८४  जीत बहादुर शेर चन्द ८६२४

नेपाली कांग्रेस
क्र.सं विजयी उम्मेदवार जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
१ चिन्तबहादुर घले मनाङ (४) क ९९८ दोर्जे डुण्डुल गुरुङ ८९६
२ जीवनबहादुर शाही हुम्ला (६) ख ४५१९ विजय भण्डारी ३९९३

स्वतन्त्र
क्र.सं विजयी उम्मेदवार जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
१ राजीव गुरुङ (दिपक मनाङगे) मनाङ (४) ख १४१० कर्म गुरुङ ३९०

राष्ट्रिय जनमोर्चा
क्र.सं विजयी उम्मेदवार जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
१ टेकबहादुर घर्ती बागलुङ २ (४) ख ११८८४ जितबहादु शेरचन (कांग्रेस) ८६२४
२ कृष्ण थापा बागलुङ १ (४) ख ६८८१ प्रकाश शर्मा पौडेल ४५७५

प्रतिनिधि सभाका बिजयी उम्मेदवारहरु

क्र.सं विजयी उम्मेदवार जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
1। पाल्देन छोपाङ गुरुङ मनाङ (४) २३०० टेकबहादुर गुरुङ २०२१
2। प्रेमप्रसाद तुलाचन मुस्ताङ (४) ३५४४ रोमी गौचन थकाली (कांग्रेस) ३२८१
3। भैरवबहादुर सिंह बझाङ (७) २८८९१ पृथ्वीबहादुर सिंह २३२२२
4। भुपेन्द्रबहादुर थापा म्याग्दी (४) २३३०८ खमबीर गर्वुजा २०९८०
5। कृष्णलाल महर्जन ललितपुर (३) द्द १४२६६ चन्द्र महर्जन ८९४२
6। गोपालबहादुर बम मुगु (६) ज्ञ १३३४ हस्तबहादुर मल्ल ९८६१
7। लालबहादुर थापा बाजुरा (६) २७५३४ कविराज पण्डित (कांग्रेस) २३१८६
8। धनबहादुर बुढा डोल्पा (६) ११७६१ अंगदकुमार बुढा (कांग्रेस) ३१६७
9। गणेशसिंह ठगुन्ना दार्चुला (७) २८९९८ विक्रमसिंह धामी (कांग्रेस) २२२३३
10। योगेश भट्टराई ताप्लेजुङ (१) २९४७९ केशव दाहाल (कांग्रेस) १६८८८
11। भानुभक्त ढकाल मोरङ (१) घ ४२४१३ डा. सुनील शर्मा (कांग्रेस) ४०५०७
12। लालबाबु पण्डित मोरङ (१) ट ३३९४१ शेखर कोइराला (कांग्रेस) ३३२६६
13। सूर्य पाठक बागलुङ (४) ३१६५७ चम्पादेवी खड्का (कांग्रेस) २०६१६
14। कृष्ण राई काठमाडौं (३) घ १९१६९ अम्बिका बस्नेत (कांग्रेस) १४८८४
15। जीवनराम श्रेष्ठ काठमाडौं (३) ड १३३०७ नवीन्द्रराज जोशी (कांग्रेस) १२९५३
16। यज्ञराज सुनुवार ओखलढुंगा (१) ३२५८० रामहरि खतिवडा २७३२७
17। भूमि त्रिपाठी धादिङ (३) ज्ञ ४९१२१ विश्वप्रसाद अर्याल २१९६८
18। शेरबहादुर तामाङ सिन्धुपाल्चोक (३) २ ३८४०१ पशुपति शम्शेर ३०३६९
19। कृष्णगोपाल श्रेष्ठ काठमाडौं (३) ९ १४८०२ ध्यानगोविन्द रञ्जित १४८०२
20। घनश्याम खतिवडा म्ँँेरङ १ ३७५२४ डिकबहादुर लिम्वु ३१४३६
माओवादी केन्द्र

क्र.सं विजयी उम्मेदवार जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
१ कमला रोका पूर्वी रुकुम (५) १०४३४ हरिशंकर घर्ती (कांग्रेस) ४०४०६
२ जनार्दन शर्मा पश्चिम रुकुम(६) ३४४०२ गोपालजी जंग शाह (कांग्रेस) १५६५९
३ देवेन्द्र पौडल बागलुङ (४) २ २८८२७ नरबहादुर पुन (कांग्रेस) १९९०५
४ गजेन्द्र महत जुम्ला (६) २२१७३ देवेन्द्रबहादुर शाही (कांग्रेस) १४१४९
५ पम्फा भुसाल ललितपुर (३) ३ २४०३६ मदनबहादुर अमात्य २२३२९
६ अग्नि सापकोटा सिन्धुपाल्चोक (३) १ ४०५०४ मोहन बस्नेत २९७९८

७ . धर्मराज रेग्मी दैलेख १०६६१ कृष्ण विसी ८७६४

नेपाली कांग्रेस

क्र.सं विजयी उम्मेदवार जिल्ला क्षेत्र नम्बर मत प्रतिद्वन्दी उम्मेदवार मत
१ प्रकाशमान सिंह काठमाडौं (३) ज्ञ १०९३७ रवीन्द्र मिश्र (विवेकशील साझा) १०११८
२ गगन थापा काठमाडौं (३) द्ध २१५०५८ राजन भट्टराई (एमाले) १८१४०
३ मोहन आचार्य रसुवा १४४५३ जनार्दन ढकाल १०२७८

   न्युयोर्क स्टेट, डिपार्टमेन्ट अफ स्टेट, डिभिजन अफ कर्पोरेशन, दर्ता नम्बर: ५२५५२५८

नमस्ते मिडिया इन्क.

न्युयोर्क, अमेरिका

© 2021 KHASOKAHS. All Rights Reserved.
Khasokhas is not responsible for the content of external sites and user generated contains. We don't collect comments on this site.
DEVELOPED BY appharu.com